1. Radyo 45lik Canlı Yayın

Hakkında

Radyo 45’lik

Eski şarkıları özleyenler, nostaljiyi hayat tarzı hâline getirenler için Radyo 45’lik var. 70’lerin şarkılarına bayılanlar, 80’leri gözü yaşlı takip edenler ve 90’ları dinlemeden günlerini geçiremeyenler için Radyo 45’lik en değerli sanatçıların parçalarını sizler için çalıyor.

Evde, işte, vapurda, sahilde, yürüyüşte, sporda yani siz neredeyseniz Radyo 45’lik orada. Pop türüne ağırlık veren Radyo 45’lik ile muhteşem şarkıları her yerde dinleme şansına erişin.

 

Her Yaşa Uygun

‘’Türkiye’nin Nostalji Radyosu’’ diyerek sahalara çıkan Radyo 45’lik, 2015 yılından beri radyo dünyasının içinde hizmet veriyor. Bu dünyadan kayıp gitmiş yıldızların harika şarkılarını dinleyerek onları anabilir, çocukluğunuza ve gençliğinize yolculuk yapabilirsiniz.

Radyo 45’lik dinlemek bir kültürdür. Eskiye ait ne varsa takip etmek, onlarla şenlenmek, onlarla ağlamak müthiş bir deneyimdir.

12 yaşındaki çocuk, 25 yaşındaki genç, 55 yaşındaki bir kadın ve 70 yaşındaki bir adam radyodan çıkan ve gönlümüze dolan parçaları dinleyerek hislenebilir, acılarını unutabilirler. Hem eğlenceli hem iç burkan eşsiz nağmelerle pop şarkıların keyfini yaşayın.

Radyo 45’lik canlı yayın imkanı artık mobil cihazlarda! Tablet ve telefondan Play Store veya App Store’dan Radyo 45’lik uygulamasını indirerek nostalji keyfini her yerde ve her zaman yaşayın.

 

Her Zevke Uygun Parçalar

Nostalji havasını solumak için birbirinden önemli parçalar, birbirinden kıymetli sanatçıların eserleri sizler için tekrardan çalınıyor. Radyo 45’lik en neşeli olduğunuz anlara, üzgün olduğunuz acı dolu zamanlara, umutlu olduğunuz günlere ortak oluyor.

Radyo 45’lik canlı dinlemek için evinizdeki veya aracınızdaki radyoyu açabilir, telefon uygulamasını kullanabilir veya web sitesinden canlı bağlantıya katılabilirsiniz. İstek şarkılarınızı canlı bağlantılar aracılığıyla çaldırabilirsiniz.

Facebook, instagram ve twitter gibi sosyal medya kanallarını takip ederek Radyo 45’lik ile ilgili her türlü habere anında ulaşabilirsiniz.